Технологія Contour 3D

Технологія Contour 3D

Технологія Contour 3D - це інноваційний інструмент зонування поля на зони неоднорідності та продуктивності, який використовує та поєднує декілька шарів інформації про поле.

Contour 3D функції:

01

Багатофакторне зонування поля онлайн (в т.ч. за участю клієнта)

Зонування поля на зони продуктивності із використанням історичних супутникових зображень (до 25 років) по 10 Вегетаційних індексах, Індекса Яскравості ґрунту (SBI), рельєфу поля (висота над рівнем моря, крутизна та напрямок схилів) в режимі онлайн! Можливість завантажити карти урожайності,  електрокондуктивного сканування ґрунту, аналізів ґрунту і використати їх як ще один фактор зонування поля. Можливість обирати окремі супутникові знімки, а також комбінувати шари інформації при створенні зон продуктивності поля.

01
02

3D моделювання карт продуктивності

Програма передбачає можливість накласти створену карту зон продуктивності на 3D-модель рельєфу поля, щоб оцінити вплив рельєфу на зони продуктивності та обрати стратегію живлення по полю, – диференційований підхід або вирівнювання родючості.

02
03

Оптимізація зон для відбору ґрунту та диференційованого внесення добрив

Можливість вручну позначати зони для відбору ґрунту та диференційованого розкидання добрив поверх створеної карти зон продуктивності поля. Моделювання створеної карти на 3D-модель рельєфа. 

03
04

Розрахунок цільової урожайності по зонах і полю та системи живлення

Алгоритм RHIZA Lab розраховує цільову урожайність по кожній зоні поля із урахуванням агрохімічного обстеження та зонування поля. За відповідною цільовою урожайністю відбувається розрахунок потреби у добривах.

04
05

Розрахунок, створення та практичне впровадження карт-завдань на дифвнесення добрив та посів

За результатами зонування поля та розрахунку цільової урожайності по зонах, в платформі Contour створюються карти-завдання для диференційованого розкидання добрив та посіву. Спеціалісти відділу RHIZA  допомагають із практичним впровадженням карт-завдань в господарстві.

05
06

Інструменти практичного застосування аналізу ґрунту, погодний та супутниковий моніторинг в платформі Contour

Підключення господарства до цифрової платформи Contour дає змогу в подальшому самостійно використовувати алгоритми платформи для створення системи живлення, карт-завдань, супутникового моніторингу та спостереження за погодними даними в господарстві.

06
07

Підтримка у практичному впровадженні елементів точного землеробства на місцях

Агрономи-експерти RHIZA на місцях допомагають господарству в практичному застосуванні цифрової платформи Contour для зонування поля та використанні інструментів точного землеробства. Досвід практичного застосування карт-завдань агрономів-експертів RHIZA допомагає господарствам практично впроваджувати технологію на своїх полях.

07

За детальнішою інформацією звертайтесь до фахівців сервісного напряму RHIZA у вашому регіоні