Taranis

ВИСОКОТОЧНИЙ ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Точність прогнозу погоди складає від 90% на найближчі 48 годин з прив'язкою до кожного поля та з можливістю використовувати власні метеостанції, а також функцією інформування про негоду на e-mail та/або телефон

КОНТРОЛЬ СХОДІВ ТА СТАН ПОСІВІВ

Контроль стану розвитку рослин за допомогою індексних показників NDVI та OSAVI з можливістю порівняння станів вегетації за період та за різними індексами вегетації

Скаутинг (мобільний агроном)

Карта зміни грунту з використанням зображення з високою роздільною здатністю або більш доступна альтернатива вимірюванню електропровідності. На основі даних можна зробити зонування, завдяки чому можна використовувати диференційний метод управляти землею.

Аналітичний блок

Це графічне зображення даних по різноманітним параметрам, що дає змогу порівняти ті чи інші дані за різні періоди, по різним полям.

Система управління господарством

Календар виконання робіт по кожному полю з докладною інформацію про використані ТМЦ, а також інструмент постановки та контролю виконання завдань по кожному полю, що оптимізує та пришвидшує процес організації роботи.

ДИФЕРЕНЦІЙНЕ ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ

Автоматичне створення у системі карт диференційного внесення добрив дозволяє мінімізувати витрати та максимізувати прибутки.

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ

Єдиний у світі штучний інтелект в сільському господарстві, який дозволяє у найкоротші строки обробляти великі масиви даних та автоматично видавати звіти щодо ситуації на полях на основі BIG DATA з усього світу.

Переваги системи Taranis

Nemo enim ipsam

Накопичення данних

Агрономічних, аналітичних, супутникових, даних штучного інтелекту тощо та їх збереження по кожному полю з можливістю їх подальшого глибокого аналізу.

Скорочення витрат

Скорочення витрат на ТМЦ, паливно-мастильні матеріали, посівний матеріал, ЗЗР, оренду паїв тощо, завдяки максимально ефективному використанню земельного банку.

Інформація з різних джерел

Отримання інформації з кількох джерел та мінімізація негативного впливу людського фактору на прийняття рішень.

Підвищення ефективності

Підвищення економічної ефективності підприємства завдяки раціональному використанню ресурсів та оптимізації бізнес-процесів.

Планування

Якісне планування та контроль виконання агрономічних робіт на основі об'єктивних показників.

Оперативна інформація

Оперативне та планове отримання повної інформації щодо проблемних місць на полі із різних джерел.

Легкість використання

Впровадження та обслуговування системи не потребує додаткових трудозатрат.

Клієнт-сервіс 24/7у

Цілодобовий індивідуальний клієнт-сервіс 24/7, докладні відеоінструкції та консультаційна підтримка.

Прогноз погоди

Завдяки високоточному прогнозу погоди Ви зможете своєчасно та точно спланувати роботи в полях, переміщення техніки і логістику, а також проконтролювати час і якість виконання завдань.

Мобільний агроном

Система мобільний агроном забезпечить здійснення контролю та накопичення даних з полів саме там, де це необхідно.

Економне внесення добрив

Диференційне внесення добрив дозволить значно економити іх кількість, та робити це на найсучаснішому рівні.

Штучний інтелект

Швидко проаналізує великі масиви даних, що значно зменшить затрати та збільшить швидкість прийняття рішення та прибутки.

наші партнери

Потрібна допомога?

У вас є питання щодо наших продуктів або нашої компанії? Ви завжди можете звернутися до нас, заповнивши форму нижче. Наші спеціалісти нададуть вам відповідь в максимально стислі терміни.

НАПИШІТЬ НАМ