RHIZA Lab розширює свою сферу послуг та підвищує стандарти відповідно вимогам ДСТУ

Поділитись:

Вибір агрохімічної лабораторії, якій аграрій довірить провести аналіз своїх ґрунтів, добрив, меліоративних засобів чи води, яку використовує для приготування робочих розчинів є нелегкою задачею. Дуже важливо, щоб  лабораторія мала:

  • високу якість аналітичних випробувань, за рахунок наявності сучасного потужного комплексу вимірювальних приладів та фахівців з високим ступенем кваліфікації;
  • оперативність виконання;
  • інноваційність та адаптивність методів аналітичних досліджень;
  • лабораторну практику, яка відповідає міжнародним та вітчизняним стандартам. 

Все це має бути поєднано з комплексністю, індивідуальністю, а головне - з точності наданих результатів.
Саме такого підходу дотримується команда лабораторії RHIZA Lab міжнародної компанії «Агріі Україна». Достовірність випробувань, які проводить лабораторія, регулярно підтверджується міжлабораторними тестуванням та проведенням метрологічних повірок обладнання. 
RHIZA Lab – це лабораторії, які постійно удосконалюються,  розвиваються та розширюють сфери  своїх вимірювальних можливостей.
Так, протягом сезону 2021 агрохімічна лабораторія RHIZA Lab, потужності якої розміщені в м. Київ, пройшла атестацію і отримала свідоцтво про визнання вимірювальних можливостей відповідно вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 в сферах: ґрунт, рослина, добриво, вода, що є черговим підтвердженням якості послуг, які надаються.  

Свідоцтво про визнання вимірювальних можливостей

Таке розширення сфери випробувань дозволило проводити визначення ряду показників, що зумовлюють та ідентифікують ґрунтову кислотність (ЄКО, суму насичення грунту основами та відсотковий розподіл обмінних основ, токсичний вміст обмінних Al, Fe, Mn), доступні форми елементів живлення  мінеральних добривах, відсоток та ступінь хелатизації компонентів рідких комплексних добрив та показники, які дають оцінку придатності води для приготування робочих розчинів. Збільшення та поглиблення сфери досліджень дало можливість  актуалізувати розрахунки по визначенню потенціалу поля, прогнозування врожайностей культур, що дозволяє агрономічній службі та господарству обирати оптимальні рішення в живленні рослин конкретного поля.


Відділ Агросервісів RHIZA, надаючи послуги агрономічного супроводу вирощування, комплексного обстеження ґрунтів, побудови системи живлення на основі обґрунтованих та практичних рекомендацій використовує аналітику та базу даних, отриманих від власної агрохімічної лабораторії. Це допомагає нашим клієнтам забезпечувати прибутковість свого бізнесу, отримуючи необхідні знання, досвід, а також, що дуже важливо в перспективі – зберігати потенціал свого поля шляхом збалансованого живлення.


Протягом своєї п’ятирічної діяльності лабораторії RHIZA Lab, українські фермери та агрокомпанії довірили вже понад 1 млн га своїх площ для проведення агрохімічного обстеження ґрунту. На постійній основі контролюють якість мінеральних, органічних добрив, меліоративних продуктів та проводять оцінку придатності води для приготування робочих розчинів і поливу.  Це як невеликі фермери, так і найбільші агрохолдинги України. Співпраця триває з року в рік, що є найкращим підтвердженням якості послуг та рівня довіри з боку наших партнерів.