Команда експертів RHIZA

Олександр Танасевич

Олександр Танасевич

Керівник відділу агросервісів RHIZA

Вища освіта в НУБІП України, за спеціальностями «Економіка підприємництва» та «Агроном із захисту рослин». У 2016 р. закінчив Школу проектного менеджменту в ЕВА. 2012-2017 рр. очолював проект IFC «Сталого розвитку сільського господарства в Україні». У 2018 р. реалізував проект створення лабораторного центру для надання агрономічних послуг партнерам Agrii UA. Місія – забезпечити розвиток платформи ефективного та практичного агрономічного консалтингу для успішного ведення агробізнесу.

Мирослава Предоляк

Мирослава Предоляк

Керівник напряму агрохімічних сервісів RHIZA Lab

Кандидат с.-г. наук, вища освіта у НУБіП України за спеціальністю «Агрохімія і ґрунтознавство». Більше 15 років досвіду роботи в аграрній сфері. Є учасницею науково-дослідних проектів. До команди сервісного напряму RHIZA Lab компанії Agrii приєдналась у 2018 році. 

Детальніше

Олег Москаленко

Олег Москаленко

Менеджер з цифрових сервісів RHIZA Digital

Здобув вищу освіту у ЧДПІ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Фізика і математика». Більше 14 років досвіду роботи в аграрній сфері, на посадах керівника ІТ-підрозділів. 
Під час роботи в агрохолдингу «Дружба-Нова» вперше в Україні впровадив систему GPS-моніторингу в агросекторі, брав участь у розвитку напряму точного землеробства. 

Детальніше
 

Ольга Нагорна

Ольга Нагорна

Завідувач агрохімічної лабораторії RHIZA Lab

Закінчила Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Агрохімія і ґрунтознавство». Більше 5 років досвіду роботи в аграрній сфері. Є учасником науково-дослідних проектів, має викладацький досвід проведення навчання з підвищення кваліфікації для працівників компаній щодо лабораторних методів аналізу ґрунтів та добрив.

Василь Зімін

Василь Зімін

Завідувач насіннєвої лабораторії RHIZA Lab

Здобув вищу освіту за спеціальністю «Агрономія» у Вінницькому національному аграрному університеті. Досвід роботи в аграрній сфері більше 18 років, 12 з яких  – керівником лабораторій. Автор 10 наукових статей у галузі захисту рослин, співавтор патенту на винахід.

Євген Козинець

Євген Козинець

Провідний фахівець з цифрових сервісів RHIZA Digital

Здобув вищу освіту в НУБіП України за спеціальністю «Агрономія». Більше 10 років досвіду роботи в аграрній сфері. Працює в компанії «Агріі Україна» з 2013 року. Провідний фахівець з цифрових сервісів, займається оцифруванням, зонуванням полів, створенням картограм забезпеченості ґрунту елементами живлення на базі цифрової платформи Contour. Оптимізує процес розрахунку рекомендацій норм добрив та процесу формування кінцевих результатів.