Крим Харків Дніпро Донецьк Луганськ Запоріжжя Херсон Кропивницький Миколаїв Одеса Черкаси Київ Чернігів Суми Полтава Хмельницький Житомир Вінниця Івано- Франківськ Ужгород Чернівці Луцьк Рівне Львів Тернопіль

Східний дивізіон

Михайло Румбах

Менеджер-Експерт з розвитку агротехнологій Східного дивізіону +38 (067) 216-75-67 Mykhailo.Rumbakh@agrii.com.ua

Костянтин Карпенко

Менеджер з розвитку агротехнологій Таврійського регіону +38 (067) 446-67-37 Kostiantyn.Karpenko@agrii.com.ua

Центральний дивізіон

Володимир Ільченко

Менеджер-Експерт з розвитку агротехнологій Центрального дивізіону +38 (067) 547-07-93 Volodymyr.Ilchenko@agrii.com.ua

Максим Клімок

Менеджер з розвитку агротехнологій Полтавського та Харківського регіонів Maksym.Klimok@agrii.com.ua

Володимир Ломако

Менеджер з розвитку агротехнологій Черкаського регіону +38 (067) 414-61-13 volodymyr.lomako@agrii.com.ua

Західний дивізіон

Володимир Петрунів

Менеджер-Експерт з розвитку агротехнологій Західного та Центрально-Західного дивізіонів +38 (067) 232-56-75 Volodymyr.Petruniv@agrii.com.ua

Центрально-Західний дивізіон

Едуард Кузьмінський

Менеджер з розвитку агротехнологій Хмельницького регіону +38 (067) 305-31-02 Eduard.Kuzminskyi@agrii.com.ua

Південний дивізіон

Віктор Шапка

Менеджер з розвитку агротехнологій Кіровоградського регіону +38 (067) 215-21-47 Viktor.Shapka@agrii.com.ua