"Хвиля" ТОВ АФ, пшениця озима +0,46 т/га

Наприкінці червня 2020р. ми оглядали ділянку пшениці озимої на ПІТ (Платформі Інноваційних Технологій) із застосуванням технологічного підходу від Agrii_Ukraine у господарстві ТОВ АФ «Хвиля», Сумська обл. Переглянути відео
Вже тоді була помітна різниця густоти на ділянці ПІТ та на ділянках з традиційною схемою захисту і на контролі. Відмічений був і кращий розвиток кореневої системи. 
Та ключовий показник – економічна ефективність. Тож представляємо результати спільної праці агрономічної служби господарства ТОВ АФ Хвиля та технологів компанії Agrii Ukraine по оптимізації технології вирощування озимої пшениці сорту Етана (від DSV) на ПІТ в умовах 2019-2020 рр.


Використання вищенаведеної системи захисту посіву пшениці озимої забезпечило максимальну урожайність 10,6 т/га із прибавкою +0,46 т/га, порівняно зі схемою господарства, де також використовувалися сучасні продукти мультинаціональних компаній.
Провівши детальні економічні розрахунки, встановлено, що прибуток на варіанті зі схемою господарства склав 35 102 грн/га, а на варіанті ПІТ – 37 175 грн/га.
Таким чином, навіть при збільшенні витрат на 365,36 грн/га, додатковий прибуток від використання схеми від Agrii Ukraine склав +2 072,65 грн/га.


Також необхідно відмітити, що універсальної технології не існує і технологічний підхід має базуватись на проведеному аналізі ресурсного забезпечення господарства, землекористування в цілому та окремого поля зокрема, враховуючи умови року та інші фактори.