Contour

mockup

Це інформаційний сервіс з повним комплектом інструментів для моніторингу сільськогосподарського підприємства та впровадження точного землеробства, що включає:

Гіпер локальні погодні дані

Високотехнологічні погодні моделі забезпечують інформацією про температуру повітря, швидкість вітру, вологість ґрунту та листкової поверхні та інше. 
Дана інформація дає можливість обрати найкращий час для виходу з технікою в поле для обробки ґрунту чи внесення добрив, підбору найефективнішого препарату саме в даних погодних умовах. 

Зображення NDVI та
Chlorophyll/GCVI

Зображення NDVI (індекс вегетації) та Chlorophyll/GCVI (індекс накопичення хлорофілу/фотоелементів) - висока роздільна здатність знімків якнайкраще допомагає зекономити час на первинному огляді всього поля.
Завдяки знімкам одразу можна зрозуміти де є проблеми з розвитком рослин і цілеспрямовано приділити увагу таким ділянкам, для збереження/збільшення майбутнього урожаю.

Яскравість ґрунтів

Карта зміни ґрунту з використанням зображення з високою роздільною здатністю або більш доступна альтернатива вимірюванню електропровідності.
На основі даних можна зробити зонування, завдяки чому можна використовувати диференційований метод управління землею.

Планування диференційованого внесення

Складання плану посіву та внесення препаратів з індивідуально розрахованими під кожну зону нормами.

Моделі шкідників та хвороб

Дає чітке розуміння, які загрози можуть в тій чи іншій мірі вплинути на посіви, тому можна своєчасно зреагувати та запланувати додаткові внесення, тим самим запобігти втратам урожаю.

SAR виводить
моделі зростання:

Стадія розвитку

Важливо її знати для правильного застосування ЗЗР, вчасного огляду полів в критичні фази і покращення якості застосування ЗЗР

Індекс зеленої маси (LAI)

Включає пагони, листя і стебла. Його важливо знати для розробки рекомендацій по азотному живленню наступного року.

Індекс листової поверхні (GAI)

Дані по листковій поверхні. Завжди йде після індексу зеленої маси.

Біомаса

Сукупність частин рослини, що знаходяться над шаром грунту (т/га). На основі даних показників формується прогноз врожайності.

Підтримка

Вам призначається особистий кваліфікований менеджер, який допоможе підібрати/сформувати пакетну пропозицію та надасть супровід по програмі.

Безпека

Ваші дані спеціально зашифровані та захищені, щоб забезпечити надійність зберігання інформації

наші партнери

Потрібна допомога?

У вас є питання щодо наших продуктів або нашої компанії? Ви завжди можете звернутися до нас, заповнивши форму нижче. Наші спеціалісти нададуть вам відповідь в максимально стислі терміни.

НАПИШІТЬ НАМ