Закінчив Вінницький Державний Аграрний Університет за спеціальністю «Вчений агроном». У 2013 році захистив Кандидатську Дисертацію і отримав  наукову ступінь Кандидата с.-г. наук за спеціальністю «Селекція та Насінництво».
9 років працював у компанії «Сингента Україна» у сфері продажів та отримав широкий практичний досвід роботи з клієнтами та специфіки аграрного виробництва.
У 2016 році приєднався до команди «Агріі Україна» (до 2020 р. «Агроскоп Інтернешнл») та працював на посаді Продукт-менеджера напрямку насіння. За 4 роки створив ексклюзивний портфель зернових, зернобобових культур та кукурдзи.
З 2019 року Андрій Глявін займається розвитком напрямку цифрових сервісів RHIZA Digital компанії «Агріі Україна». З цього часу компанія стала активно розвивати і використовувати  цифрову платформу Contour для надання агрономічних сервісів нашим партнерам. Більше 500 клієнтів на площі більше 400 тис. га використовують цифрову платформу для покращення ефективності агровиробництва. Активно розвивається напрямок точного землеробства на базі платформи Contour. Впроваджено інструменти «Зонування поля на зони неоднорідності та продуктивності» та «Інструменти практичного використання результатів аналізу ґрунту» для збільшення ефективності використання ресурсів в господарстві з використанням платформи Contour.